/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F8d1ae42972b66e71d3bf2fc148dc1e00.jpg)
Як сказати "понарошку" українською: вчителька дала відповідь
Ви дізнаєтеся:
Слово "понарошку" вживати неправильно, адже такого слова немає в українській мові – це русизм. Замість нього можна використовувати одне з кількох правильних українських варіантів цього прислівника.
Про це розповіла вчителька української мови і блогерка з Дніпра Світлана Чернишова у своєму YouTube-каналі "Учителька української".
"Як сказати українською "понарошку"? Не насправжки, заіграшки, завиграшки, жартома, граючись", – зазначила вона.
Також вчителька пояснила, як правильно сказати українською "вопрос на засыпку" – завальне, каверзне, підступне запитання.
"А як сказати "сделать одолжение"? Зробити ласку, надати послугу", – додала вчителька.
Дивіться відео про те, як сказати "понарошку" українською:
Як розповідав Главред, вчителька української пояснила, що таке окраєць і скиба. Обидва слова стосуються хліба, але не усі знають, що насправді означають такі терміни.
Також раніше вчителька пояснила, як правильно казати – взаємно чи навзаєм. Насправді не всі здогадуються, яке з цих слів казати правильно.
Вас також може зацікавити:
Хто така Світлана Чернишова?
Світлана Чернишова – вчителька української мови з Дніпра. Вона викладає вже понад 30 років. Стала відомою після того, як почала публікувати навчальні відео з української мови у TikTok, а потім на YouTube.
Станом на початок 2025 року у неї було 102 тисячі підписників на сторінці "Учителька української" у TikTok, а також 41 тисяча підписників на сторінці з такою ж назвою в YouTube.
