/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2F9b953c4edebac934d1315fd7965c7ad0.png)
У Польщі затримали чоловіка, який повандалив десяток державних прапорів
У Польщі затримали та взяли під арешт чоловіка, який близько тижня тому знищив одинадцять державних прапорів біля музею Другої світової війни у Гданську.
Про це повідомляє RMF24, пише "Європейська правда".
У Польщі ідентифікували та взяли під варту вандала, який в ніч з 1 на 2 квітня пошкодив 11 державних прапорів на Вестерплатте у Гданську, перед музеєм Другої світової війни.
Тоді хтось порвав виставлені польські прапори, а деякі спалив, також виявились пошкоджені флагштоки і їхні механізми.
Збитки від вандалізму оцінюють на 10-15 тисяч злотих (біля 160 тисяч гривень).
Окрім того, дісталося трьом розташованим поруч ресторанам.
40-річного вандала затримали 10 квітня, а 11 квітня висунули звинувачення за п’ятьма пунктами – про наругу над державним прапором, пошкодження флагштоків, дві крадіжки зі зломом і замах на крадіжку зі зломом.
Затриманий визнав скоєне та пояснив свої дії тим, що був дуже п’яний.
Прокуратура просить про запобіжний захід у вигляді арешту на 3 місяці.
За усіма звинуваченнями йому може загрожувати до 10 років позбавлення волі.
В Осло невідомі пошкодили меморіальну бруківку з іменами жертв Голокосту.
У Греції в березні затримали депутата від ультраконсервативної партії після того, як він з релігійних міркувань влаштував погром у музеї.

