Росія завдала ракетного удару по Кривому Розі, поранено 5 людей
Війська Росії атакували ракетами Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого постраждали п'ятеро людей. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак у своєму Телеграм-каналі.
– Знову атака на нашу область. Під ракетним ударом – Кривий Ріг. Вже 5 постраждалих у Кривому Розі. Всі в стані середньої тяжкості, – повідомив чиновник.
За його словами, внаслідок російської атаки у місті отримали пошкодження багатоповерхові та приватні житлові будинки, школа та автомийка. На місці "прильоту" вибухнула пожежа. Глава ОВА закликав місцевих жителів не нехтувати правилами безпеки, оскільки повітряна тривога в області не скасована.
- 29 березня, вночі, росіяни завдали масованого удару безпілотниками по Дніпру. Під обстріл потрапив великий готельно-ресторанний комплекс та житлові будинки. В результаті загинули четверо людей, ще понад 20 - поранені.

