Збірна Англії здобула другу поспіль перемогу на старті відбору до ЧС-2026
Збірна Англії здобула другу поспіль перемогу на старті відбору до ЧС-2026

Збірна Англії здобула другу поспіль перемогу на старті відбору до ЧС-2026

Підопічні Томаса Тухеля вдома розбили Латвію.

Збірна Англії розгромила команду Латвії в матчі 2-го туру відбору на чемпіонат світу-2026. Поєдинок на стадіоні "Вемблі" в Лондоні завершився з рахунком 3:0.

Господарі вийшли вперед на 38-й хвилині зустрічі – Ріс Джеймс забив ефектний гол прямим ударом зі штрафного.

У другому таймі "Три леви" розвинули свою перевагу. На 68-й хвилині своїм 71-м голом за національну команду відзначився найкращий бомбардир в історії англійської збірної Гаррі Кейн.

На 76-й хвилині Еберечі Езе відправив третій м'яч до сітки воріт гостей, встановивши остаточний рахунок гри.

Огляд матчу Англія – Латвія

Буде додано незабаром.

Цей матч став другим на посаді головного тренера збірної Англії для німецького фахівця Томаса Тухеля. У дебютному поєдинку під його керівництвом "Три леви" на "Вемблі" перемогли Албанію (2:0) в першому турі кваліфікації на Мундіаль.

В іншому матчі 2-го туру групи K збірна Албанії на своєму полі розбила команду Андорри (3:0). Тут також виступає команда Сербії, яке цей тур пропускає.

Поточна турнірна таблиця групи K: Англія (6 очок, 2 матчі); Албанія (3 очки, 2 матчі); Латвія (3 очки, 2 матчі); Сербія (0 очок, 0 матчів); Андорра (0 очок, 2 матчі).

ЧС-2026 відбудеться одразу в трьох країнах – США, Канаді та Мексиці. Цей Мундіаль стане першим, у якому візьмуть участь 48 збірних. Від 1998 до 2022 року на чемпіонатах світу використовувався формат із 32 командами.

Джерело матеріала
loader
loader