План А і План Б: Рубіо розповів, як США закінчуватимуть війну в Україні
План А і План Б: Рубіо розповів, як США закінчуватимуть війну в Україні

План А і План Б: Рубіо розповів, як США закінчуватимуть війну в Україні

Держсекретар США заявив, що Білий дім працює над завершенням війни в Україні, розділивши процес на два етапи.

Адміністрація президента США Дональда Трампа активно працює над завершенням війни в Україні, розділивши процес на два етапи. План А — негайне припинення вогню, і План Б — переговори за участю всіх сторін. Про це Держсекретар Марко Рубіо розповів в інтерв'ю CBS News.

"План А — це припинення вогню, щоб ми могли перейти до Плану Б, тобто другої фази — переговорів про довготривале припинення війни", — розповів Рубіо.

Він додав, що може йтися не про безпосередній діалог, а так звану "човникову дипломатію". Мета цього етапу — знайти рішення, яке буде стабільним і враховуватиме потреби всіх сторін.

Другий етап переговорів, за словами Рубіо, буде надзвичайно складним, але він неможливий без першого.

Читати також

Топ 5 найкращих детективних серіалів, від яких неможливо відірватися (відео)

Жінка застудилась і попросила свекруху сходити за продуктами: що та принесла (фото)

Жінка знайшла сумку в парку й не повірила своїм очам, заглянувши всередину (фото)

Українці можуть не платити за опалення: які є причини

"Важко домовитися про тривалий мир, поки сторони продовжують обстріли. Тому президент (Дональд Трамп — ред.) прагне домогтися припинення вогню. Якщо нам це вдасться, ми перейдемо до другої фази — напрацювання довгострокового рішення. Це буде важко, потребуватиме багато роботи і поступок від обох сторін, але це необхідно. Війна не може тривати вічно", — наголосив Рубіо. Водночас він визнав, що війна, яка триває вже три роки, є "дуже складною" і не має простого рішення.

Марко Рубіо також прокоментував нещодавню зустріч спецпредставника Стіва Віткоффа з президентом РФ Володимиром Путіним, яка, за словами Рубіо, була "перспективною і обнадійливою". Але він також заявив, що не обговорюватиме її публічно.

Нагадаємо, президент РФ змусив Віткоффа чекати вісім годин, поки він зустрічався з президентом Білорусі Олександром Лукашенком. У підсумку спецпредставник потрапив до Кремля вже пізно вночі.

Читати також

Базар імені Путіна: що хоче виторгувати собі у Трампа російський диктатор

Імовірна поступка Донбасом: Волц прокоментував мирну угоду між Росією та Україною

У Флориді кур'єр не зміг доставити піцу: йому перешкоджала величезна рептилія (відео)

Сімейні стосунки: Дональда Трампа помітили в компанії маленького сина Ілона Маска (відео)

Джерело матеріала
loader
loader