/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2F84bf76adbeb4b366f323e9a8a4e21332.png)
США визначають лінії компромісу у діалозі з росією, - політолог про закінчення війни
Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».
«Фактично Україна погодилась на те, що США визначають лінії компромісу у діалозі з росією. Не Україна, а США. Це було зрозуміло і до. Можливо, це і було однією із причин інциденту в Овальному кабінеті. Ми намагалися відстояти якийсь об'єм суб'єктності, але погоджуємося на те, що будуть прямі переговори США і росії. США виступають переговорниками, а ми фактично будемо доробляти якісь деталі того, про що вони домовляться великими мазками», - пояснює Віталій Кулик.
Це факт, констатує він, до того ж, доведений для нас нещодавньою зупинкою американської допомоги та обміну розвідданими. Так, міркує експерт для Politeka, звісно, без карт, як казав Трамп, Україна би не залишилася, але треба адекватно оцінювати власні можливості, а не тільки всюди шукати зраду.
«Окей, якби ми не погодилися і вважали, що будемо воювати разом із європейцями, які нас підтримають до якоїсь іншої точки, коли могли би початися переговори. Ми до цього готові? Тобто наша спроможність у виробництві зброї, ракет, боєприпасів, пороху? А мобілізаційні спроможності? Ми можемо збільшити об'єм мотивованих військовослужбовців чи не можемо? Ми можемо забезпечити загальну тотальну мобілізацію у разі чого? Окей, а як ми їх будемо навчати?», - підкреслює Віталій Кулик.
І для керівництва країни, стверджує гість програми для Politeka, відповіді на ці питання мають бути очевидні. На його думку, у сьогоднішній парадигмі інакше бути і не могло, тому будемо вести переговори, і США будуть головними перемовниками.
Також Politeka писала про те, що Шейтельман розповів про 337 дронів, які летіли на москву: «Найбільша миротворча атака».

