/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F19c8f9eb04836e598ca9365cb186ef46.png)
Карбон, кераміка та 700 "конячок": в Україну приїхав звір Aston Martin з мотором Mercedes
Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які й дня не можуть прожити спокійно без чогось новенького з великого дивовижного світу автомобільної техніки, є дуже цікава інформація. Справа в тому, що в українській столиці помітили новий Aston Martin DB12. Це одне з перших таких авто на українських дорогах.
Суперкар Aston Martin DB12 оснащений 680-сильним V8 твін-турбо від Mercedes-AMG. Купе здатне розігнатися до сотні за 3,6 с та розвинути 325 км/год.
Про це стало відомо завдяки новій публікації на сторінці topcars_ua у Instagram.
Суперкар Aston Martin DB12 випускають із 2023 року. Купе та кабріолет офіційно представлені в Україні, а ціна моделі стартує з 11,5 мільйона гривень.
Суперкар є глибоко модернізованою версією купе Aston Martin DB11, яке можна зустріти в Україні. Він тому зберігає знайомий стрімкий силует із довгим капотом та високою віконною лінією. У той же час, його передня частина стала більш агресивною завдяки широкій решітці радіатора.
Салон Aston Martin DB12 абсолютно новий. Усередині замінили кермо та передню панель, а щиток приладів став цифровим. В обробці поєднуються шкіра та карбон.
Новий Aston Martin DB12 оснащений 4,0-літровим V8 твін-турбо виробництва Mercedes-AMG, який розвиває 680 л. с. та 800 Н∙м. З 8-ступінчастою автоматичною КПП розгін до 100 км/год займає 3,6 секунди, а максимальна швидкість становить 325 км/год. Купе оснащено адаптивними амортизаторами, а за доплату пропонують карбоново-керамічні гальма.
Раніше повідомлялося, від села до села на швидкості 320 км/год: в Україну привезли Aston Martin Valiant, таких у світі всього 38.
Також, своїх кидаємо гнити: у росії на складах простоюють 100 тисяч Lada, ніхто не хоче купувати.
