Росія загрожує всій Європі: Макрон зробив заяву щодо війни в Україні
Росія загрожує всій Європі: Макрон зробив заяву щодо війни в Україні

Росія загрожує всій Європі: Макрон зробив заяву щодо війни в Україні

Президент Франції заявив, що насправді російська загроза набагато ближче до Європи ніж здається.

Війна в Україні перестала бути конфліктом між двома сусідніми країнами. Насправді це міжнародний конфлікт, у який вже втягнуті кілька держав і який може поширитись на інші країни.

Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон у телезверненні до співгромадян з питань України та європейської оборони.

"Ми вступаємо в нову епоху. Війна в Україні триває ось вже три роки. Від перших днів ми вирішили стати на бік України та накласти санкції на Росію. І ми зробили правильне рішення, тому що українці не тільки сміливо виборюють свою свободу, вони б'ються і за нашу безпеку. Ми не хочемо, щоб держава могла самовільно вдиратися на території іншої країни. Ми не хочемо, щоб було порушено міжнародне право і щоб існувало право сильнішого. Нас цього навчила історія. І це стосується не тільки України", – заявив Макрон.

Він додав, що загроза з боку Росії поширюється на всю Європу і, зокрема, на Францію. Ця війна вже перестала бути україно-російським конфліктом, тому що Росія атакує мирні українські міста іранськими дронами, а на фронті на її боці воюють північнокорейські солдати.

"Росія Путіна порушує наші кордони, вона долучається до маніпуляцій на виборах, вона отруює своїх опонентів, вона блокує існування інформаційних систем, а також маніпулює нашою громадською думкою та поширює фейки у соцмережах. Вони поширюють цю пропаганду скрізь. Ця агресивність здається далеко, але насправді вона дуже близько", – наголосив президент Франції.

Джерело матеріала
loader
loader