США та Україна підпишуть угоду про корисні копалини: ЗМІ назвали точну дату
США та Україна підпишуть угоду про корисні копалини: ЗМІ назвали точну дату

США та Україна підпишуть угоду про корисні копалини: ЗМІ назвали точну дату

Угоду можуть підписати найближчим часом.

Основне:

Адміністрація президента США Дональда Трампа й Україна планують підписати угоду про корисні копалини після провальної зустрічі в Овальному кабінеті. Про це пише Reuters з посиланням на джерела.

У матеріалі йдеться, що Трамп повідомив своїм радникам, що хоче оголосити про підписання угоди під час свого звернення до Конгресу у вівторок увечері, заявили три джерела. Водночас вони застерегли, що угода ще не підписана і ситуація може змінитися.

Білий дім поки що не відповів на запит про коментар. Адміністрація президента України в Києві та українське посольство у Вашингтоні також не надали коментарів.

Нагадаємо, виступ Трампа відбудеться 5 березня о 4-й ранку за київським часом.

Новина доповнюється...

Читайте також:

Що потрібно знати про Reuters?

"Ройтерз" (англ. Reuters) - британське агентство новин і постачальник даних про фінансові ринки, що надає інформаційні повідомлення газетам та іншим засобам масової інформації, пише Вікіпедія.

Reuters вважається одним із найбільших у світі міжнародних новинних агентств. Агентство існує з середини XIX століття

У Reuters працюють понад 14 000 співробітників у 91 країні світу. Серед них близько 2300 журналістів, а також фотокореспондентів і відеооператорів. Загалом агентство має 197 бюро, які працюють по всьому світу.

Теги за темою
Дональд Трамп
Джерело матеріала
loader