На півдні Донецької області після захоплення Бурлацького та, частково, Привільного, росіяни підійшли впритул до лінії Шевченко - Вільне Поле. Про це повідомив у Telegram український військовий журналіст Богдан Мирошников.
Ситуацію, яка тут склалася, він вважає небезпечною, констатуючи, що на новопавлівському напрямку ЗСУ продовжують просідати.
В Костянтинополі тривають бої, ворог тисне практично з трьох боків. Але там наразі окупантам не вдається докорінно змінити хід боїв. І це при тому, що піхоти та засобів ураження їм там вистачає.
Генеральний штаб ЗСУ у своєму вечірньому зведенні повідомив, що на новопавлівському напрямку ворог здійснив вісім спроб прорвати нашу оборону у бік населених пунктів Костянтинопіль та Скудне. Авіаударів зазнали Комар та Шевченко.
Раніше повідомлялося, що росіяни тут рвуться саме до села Шевченко, від якого зможуть обрати напрямок наступного основного удару.