![У нову бригаду вже не запишитесь: як реформували українську армію](https://thumbor.my.ua/9m63aBEUY0UjjKpBB-gSifsRhBA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F7a2d8759c8bffa488b995ab290e5110e.jpg)
У нову бригаду вже не запишитесь: як реформували українську армію
В Україні більше не створюватимуть нові бригади – головний акцент робитимуть на доукомплектуванні діючих підрозділів. Таке рішення ухвалено на рівні Ставки верховного головнокомандувача.
Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України Павло Паліса в інтерв’ю виданню «Ми-Україна».
«Окрім того, ті бригади, які на цей час вже сформовані або на завершальній стадії, буде тривати їхня підготовка, знову ж таки, і з врахуванням тих моментів, які ми мали попередні рази», – зазначив Паліса.
Фахівці пояснюють, що цей крок свідчить про оптимізацію наявних ресурсів. Українська армія потребує ефективного бойового складу, і замість розпорошення сил на створення нових формувань, держава посилює наявні підрозділи.
Також на процес впливає питання озброєння. За словами Паліси, існують певні труднощі з постачанням зброї та техніки, що гальмує повноцінне забезпечення війська.
«Є певні затримки у певних видах озброєння. Над цим працює велика команда людей, щоб пришвидшити доставку потрібної Україні зброї, боєприпасів, інших матеріальних засобів, які так необхідні Збройним силам», – пояснив він.
Рішення зосередитися на доукомплектуванні діючих частин може означати:
- Посилення досвідчених підрозділів, що вже беруть участь у боях.
- Відхід від «кількісного» підходу у формуванні війська на користь «якісного».
- Економію ресурсів, що дозволить більш ефективно використовувати наявні резерви.
Раніше ми розповідали, що пенсія не врятує від служби: Верховний Суд поставив крапку у питанні
Також, без повістки та візитів у ТЦК: українцям оновили правила проходження ВЛК
![loader](/files/images/preloader.gif)