![Зірка "Ліги сміху" Люленов заговорив про провину перед воїнами та чи готовий піти в ЗСУ](https://thumbor.my.ua/fB3VXcPxbuhTXpb4-ECXFPrSW5o=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F336e60165d6c6e22dd18b4eadf801cd6.jpg)
Зірка "Ліги сміху" Люленов заговорив про провину перед воїнами та чи готовий піти в ЗСУ
Актор зізнався, що почувається некомфортно в тилу.
Молдавський актор та гуморист Іван Люленов чесно зізнався, чи готовий взяти зброю до рук.
В інтерв'ю YouTube-проєкту ТСН "Наодинці" артист пояснив свою позицію. Як зізнається Люленов, зараз він не готовий добровільно поповнити лави ЗСУ через брак відповідних знань. Щоправда, він постійно відчуває провину, коли хтось з близьких йде воювати.
"У мене щоденно є внутрішні протиріччя. Я почуваюся винним. Але не відчуваю, що мені робити. Я не можу зрозуміти, що відчувають хлопці (на фронті – прим. ред.) навіть і на 1%. Тому що я не в тих обставинах. У мене багато друзів у такій ситуації. У коміків і артистів немає броні. Більшість йде на фронт. Серед мого оточення такого нема. Я хвилююся, бо бачу, як один за одним йдуть воювати", - зізнався знаменитість.
Тож Іван говорить, що для себе розглядає варіант програми базової військової підготовки, щоб опанувати принаймні основні навички. Водночас він прокоментував міфи про те, що кожен з публічних людей має бронь. Гуморист спростував такі закиди.
"Звичайно, що я думаю про такі речі й маю провину. 2024 року відчував слабкість, бо зараз до мене зайдуть, а що я зроблю. Бо я не підготовлений. І думав пройти БЗВП, можливо. Це все про усвідомлення", - додав Люленов.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)