![Наступ на Покровськ: яку мету переслідують окупанти](https://thumbor.my.ua/od_Lbg5LGCN00CsNYrwqc-G_Tm8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F41699fd642f67dc1bb4d8e78ad90722e.jpg)
Наступ на Покровськ: яку мету переслідують окупанти
Незважаючи на постійний тиск з боку ворога, українські війська успішно стримують атаки.
Окупаційні війська РФ не полишають спроб взяти під контроль позиції Сил оборони України в районі Покровська.
Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Віктор Трегубов в ефірі телемарафону.
За словами Трегубова, окупанти намагаються створити “санітарну зону” навколо Покровська, захоплюючи будинки у селах на околицях міста.
Після цього вони намагаються просуватися за годинниковою стрілкою, щоб оточити українські сили.
Проте їхній наступ не має значного успіху.
“Наскільки їм (росіянам – ред.) це вдається? Я сказав би, що станом на даний момент не дуже”, – наголосив Трегубов.
Нагадаємо, воїни 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади взяли у полон з десяток російських окупантів біля Покровська.
![loader](/files/images/preloader.gif)