Ви дізнаєтесь:
Стіни із склоблоків можуть навіяти спогади із Радянського Союзу багатьом людям, адже тоді ці архітектурні елементи були дуже популярні. І хоча зараз вони використовуються у дизайнерських цілях, раніше все було не зовсім так.
Главред дізнався, що за традиціями життя в СРСР, люди шукали у всьому можливість зекономити. І склоблоки цьому не виключення. Адже, як пише OBOZ.ua, ці конструкції забезпечували ефективне енергозбеження.
Це було саме те, чого потребував пересічний мешканець СРСР - економити на електроенергії, зберігати тепло та використовувати матеріал, який би витримував значні перепади температур.
При цьому в Радянському Союзі навіть "тішили" різномаїттям, адже стіни зі склоблоків виготовляли з гладкою та рифленою поверхнею, а також у трьох кольорах: жовтому, зеленому та синьому.
Читайте також:
Розпад СРСР
Розпад СРСР - процеси системної дезінтеграції, що відбувалися в державі, суспільстві, народному господарстві, соціальній структурі, суспільній і політичній сфері Радянського Союзу, які призвели до припинення існування СРСР 25 грудня 1991 року. Розпад СРСР призвів до незалежності 15 республік СРСР і появи їх на світовій політичній арені як самостійних держав.
Розпад Радянського Союзу в останнє десятиліття XX ст. є завершенням не тільки 70-річної історії багатонаціональної комуністичної імперії, а й фіналом понад 400-річної історії поліетнічної Російської імперії. Розпад СРСР не варто зводити лише до кризи соціалістичної системи, не враховуючи спадщини Російської імперії. Він є частиною загального процесу зникнення поліетнічних імперій та їхнього розщеплення на національні держави, прикладом чого в Європі стали Османська та Габсбурзька імперії у ХІХ та на початку ХХ ст., а на неєвропейських територіях - деколонізація. Жовтнева революція і радянська влада лише відтягнули розпад Російської імперії на кілька десятиліть.