Ведучий «Ранку у великому місті» Олександр Швачка став героєм документального фільму
Ведучий «Ранку у великому місті» Олександр Швачка став героєм документального фільму

Ведучий «Ранку у великому місті» Олександр Швачка став героєм документального фільму

Стрічка розповідає історії трьох ветеранів, які, переживши поранення на фронті, змогли не лише повернутися до цивільного життя, а й досягти нових висот

Ведучий програми «Ранок у великому місті» на ICTV2 Олександр Швачка став одним із героїв документального фільму «Шлях воїна». Про це повідомила пресслужба телеканалу.

Стрічка розповідає історії трьох ветеранів, які, переживши поранення на фронті, змогли не лише повернутися до цивільного життя, а й досягти нових висот. 

«У наших героїв війна забрала частинку — тіла чи душі. Вони зазнали тяжких поранень у перші місяці повномасштабної війни. Але вояки дивом повернулися до повноцінного життя, стали успішними. Денис повертається в армію, Олександр Швачка стає відомим телеведучим, Михайло Дроботенко ставить світові рекорди, стає помітним громадським діячем», — зазначають автори фільму.

Історія Олександра Швачка двічі доброволець, він приєднався до лав ЗСУ у 2015 та 2022 роках.

У ході оборони смт Макарів Олександр отримав серйозне поранення ноги, через яке її довелося ампутувати. 

Зйомки фільму «Шлях воїна» тривали влітку 2024 року. До фільму увійшли кадри з життя Олександра.

Разом з Олександром Швачкою героями фільму стали ветерани Денис Скотніков та Михайло Дроботенко. Головною ідеєю, яка об’єднала героїв, стали ветеранські ініціативи та спорт.

Зокрема, Михайло Дроботенко став рекордсменом світу з адаптивного пауерліфтингу. На початку повномасштабного вторгнення чоловік добровольцем доєднався до складу 57-ї мотопіхотної бригади. За час служби воїн провів у ворожому тилу шість днів і вивів свою групу з оточення, пішки пройшовши 110 кілометрів. Через ворожу міну Михайло втратив обидві ноги, проте не здався.

Денис Скотніков за свої звитяги у 57-й механізованій бригаді отримав медаль «За мужність». У результаті влучання танкового снаряда Денис втратив ногу, а міна пробила спину. У процесі реабілітації він освоїв джиу-джитсу та проводив благодійні тренування для укріплення тіла. Наразі чоловік повернувся на військову службу.

Режисером картини виступив Вадим Єрмоленко, відомий своєю роботою над програмами «Шанс», «Дача» та кліпами для гурту «Скрябін».

Прем’єрний показ стрічки днями відбувся у Кропивницькому за участю героїв і команди, що працювала над фільмом.

Фільм доступний для перегляду на YouTube за посиланням «Шлях воїна».

Фото: пресслужба телеканалу ICTV2 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Джерело матеріала
loader