![ДТЕК пояснив, чому графіки відключень світла міняють кілька разів на добу](https://thumbor.my.ua/-LPTg2CJ13MZskijGnMgfL6txd4=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2F8ed754d3785b8f974da39f8b5f1f3129.jpg)
ДТЕК пояснив, чому графіки відключень світла міняють кілька разів на добу
Вчора Україна зазнала 11-й наймасштабніший удар по енергетичній інфраструктурі з початку великої війни і другий за останні 2 тижні. За інформацією пресслужби ДТЕК, ворог випустив близько 100 безпілотників та понад 90 ракет різних типів, серед яких були калібри з касетними боєприпасами.
Фахівці компанії повідомляють, що ліквідація наслідків удару такими ракетами буде надзвичайно складною. Зараз енергетики докладають максимум зусиль, аби налаштувати резервні схеми електропостачання там, де це можливо.
![Фахівці ДПЕК, Київ](https://thumbor.my.ua/ljlEKbO5PI3MEBxuIKJQ3FTKovU=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2F131292ab2f45a85ce243b32250de337f.jpg)
Ситуація залишається вкрай напруженою та непередбачуваною. Графіки постачання електроенергії можуть змінюватися по кілька разів на добу.
ДТЕК закликає населення слідкувати за офіційними джерелами інформації, зокрема в телеграм-каналі компанії, та підтримувати український енергетичний сектор.
Також нагадаємо: Інвестиції у "зелену" енергетику посилюють українську енергобезпеку.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)