Про це він розповів у своєму блозі.
«По-перше, враховуючи вже досвід перебування Дональда Трампа на посаді президента США і передвиборчої кампанії 2016 року, яку я активно відслідковував і коментував, чудово пам'ятаю, що його передвиборчі заяви були абсолютно неспівставні з тим, що було насправді», - зазначає Максим Ялі.
Принагідно експерт нагадує, що, що влітку 2016 року Трамп заявляв, що, можливо, розгляне питання визнання Криму російським, тому що там нібито всі розмовляють російською мовою. Та й узагалі, стверджує він, всі очікували, що Трамп злиє Україну, але цього не сталося, все було якраз навпаки.
Адже, нагадує політолог, Трамп зняв вето, яке наклав Обама на поставки летальної зброї, Україна отримала Javelin, які дуже допомогли нам і у перші дні повномасштабної війни, він запровадив санкції проти Північного потоку-2, принаймні відкладаючи будівництво, і взагалі за його президентства США ввели серйозніші санкції проти росії.
«Але головне, що було вже знято ось це вето, що потребувало часу, бюрократії, узгодження і всього такого іншого. Ми це бачили вже протягом 2,5 років повномасштабної війни, як важко дається провадження адміністрації Байдена рішень, як довго вони вагаються спочатку в адміністрації, потім радяться із союзниками, потім узгоджують це у Конгресі тощо. Тому фактично у цьому контексті, звичайно, Трамп є набагато більш непередбачуваним», - підсумовує Максим Ялі.
Також Politeka писала про те, що Мусієнко розповів, чому росія тепер імітує пуски ракет.