Американці обрали 47 президента: як це було
Американці обрали 47 президента: як це було

Американці обрали 47 президента: як це було

Американці обрали 47 президента: як це було (фото)

Президентські вибори в США завжди опиняються в центрі уваги всього світу, віддзеркалюючи не лише внутрішньополітичні зміни, а й маючи велике значення для міжнародних відносин. Цьогорічні вибори особливо значущі, адже вони відбуваються в часи глобальних змін та викликів, що ставлять під сумнів самі основи демократії та відкритого суспільства.

Американці обрали свого фаворита у президентських перегонах між республіканським кандидатом, колишнім президентом Дональдом Трампом і віце-президентом Камалою Гарріс, а також проголосували на виборах у кількох штатах, які визначили розстановку сил у Конгресі.

Це візуальне свідчення волевиявлення американського народу, котре знову підкреслює важливість кожного голосу у формуванні майбутнього країни.

Getty Images

Вивіска спрямовує виборців до тимчасового намету FEMA, встановленого перед початковою школою «Бі Лог» 5 листопада 2024 року в Бернсвіллі, Північна Кароліна. Після урагану «Гелен» школу перетворили на пункт допомоги постраждалим від буревію, а FEMA побудувало тимчасовий намет для виборців.

Getty Images

Одиночний пікет, біля виборчої дільниці у мерії Сан-Франциско, штат Каліфорнія, США.

Getty Images

Дерек Стівенсон у сміттєвому пакеті та капелюсі Трампа прийшов віддати свій голос за президента на виборчій дільниці C.T. Martin в Атланті, штат Джорджія.

Getty Images

Голосування на виборчій дільниці в торговому центрі Galleria at Sunset в Лас-Вегасі, штат Невада.

Getty Images

Черга біля виборчої дільниці Burton Chace Park-Marina Del Rey в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія.

Getty Images

Джулі Буфкін прикрасила коляску своєї доньки Аліси плакатами з написами «Репродуктивна свобода» та «Коли ми боремося, ми перемагаємо», щоб нагадати виборцям про ухвалення Пропозиції 139, яка має на меті легалізувати право на аборт у штаті Арізона.

Getty Images

В кожного сьогодні був шанс висловитися. Яким скористалась і пропалестинська активістка під час демонстрації на Таймс-сквер в Нью-Йорку.

Виборчий центр округу Фултон у місті Ферберн, штат Джорджія, під час підрахунку бюлетенів та квитанцій.

Прибічники демократів біля Університету Говарда дізналися результати голосування під час заходу на підтримку Камали Гарріс у Вашингтоні, округ Колумбія.

Getty Images

Розпач та здивування на обличчях людей було важко не помітити. 

Getty Images

Переможець президентської гонки кандидат від Республіканської партії, колишній, а нині і майбутній президент США Дональд Трамп вперше вийшов до виборців в новому статусі на сцену конференц-центру Палм-Біч у Вест-Палм-Біч, штат Флорида, на телеканалі Fox News.

Getty Images

Підтримати Трампа прийшла і його родина. На сцені кандидата підтримували дружина Меланія Трамп та молодший син Баррон.

Тим часом прихильники Трампа радіють його перемозі у виборах.

EPA-EFE/CAROLINE BREHMAN

І поки у Вест-Палм-Біч святкують, сцена у Вашингтоні пустує...

Getty Images

Тут мала б лунати переможна промова Камали Гарріс. Від надій на перемогу залишились лише пусті стільці та сміття на порожньому полі.

Getty Images

Результати остаточного підрахунку голосів у барі Harry's: кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп перемагає кандидата в президенти США від Демократичної партії Камалу Гарріс 568 голосами проти 534. Бар, який претендує на звання батьківщини «Кривавої Мері» та улюбленого місця відпочинку американського письменника Ернеста Гемінґвея, пишається тим, що за останні сто років за допомогою традиційного «солом'яного голосування» правильно передбачив результат президентських виборів у США лише три рази. Таке опитування вперше провели ще в 1924 році, щоб дати можливість американцям, які жили в Парижі і не могли голосувати за дорученням, взяти участь у голосуванні.

Джерело матеріала
loader
loader