![Зеленський прокоментував ситуацію з виборами в Грузії і назвав наступну жертву РФ](https://thumbor.my.ua/t7VqQdcEys894eCDoM2XMJzQoic=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F851095562728648afe31108589d228ec.jpg)
Зеленський прокоментував ситуацію з виборами в Грузії і назвав наступну жертву РФ
Зеленський застеріг Молдову від грузинського сценарію російської агресії.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія досягла своїх цілей у Грузії і тепер намагається зробити те саме в Молдові.
Про це він сказав в інтерв'ю представникам провідних ЗМІ країн Північної Європи 30 жовтня.
"Треба визнати, що на сьогодні в Грузії перемогла Росія. Вони забрали частину країни, потім змінили політику, уряд. І тепер там проросійський уряд. Їх вибір — дружба з РФ, а не ЄС", - наголосив глава держави.
За словами президента, подібний сценарій РФ намагається реалізувати в Молдові.
"Вони хочуть зробити те ж саме, і зроблять це за рік-два, якщо Захід не зупинить свої розмови про червоні лінії", - попередив Зеленський.
Нагадаємо, у штабі грузинської опозиції все, що відбувалося виборах до парламенту, називають не інакше як спецоперацією Кремля. До них доєднується і президентка. Саломе Зурабішвілі певна – результати голосування сфальсифікували, і закликає відстоювати своє право на справедливі вибори на площі Руставелі.
- Росія має найкращі результати у промиванні мізків: Жорін влучно висловився про вибори в Грузії
- Голова Євроради заявив, що ситуацію довкола виборів у Грузії розглянуть на саміті Євросоюзу
- "Настав час великих протестів" - Саакашвілі звернувся до опозиції
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)