Довбик забив у другому поспіль матчі за "Рому"

Також українець віддав і гольову передачу.

Нападник "Роми" Артем Довбик відзначився голом у матчі 5-го туру Серії А у воротах "Удінезе".

Українець відзначився на 19-й хвилині римського поєдинку, точно пробивши з лівого флангу в дальній кут воріт голкіпера гостей. А вже на 70-й хвилині українець віддав результативну передачу на Томмазо Бальданці. Це другий гол Довбика в "Ромі" поспіль і перший гольовий пас.

Поєдинок завершився перемогою римлян з рахунком 3:0, а 27-річного Довбика було визнано найкращим гравцем матчу.

На рахунку Довбика 1 гол, 1 асист, 2 удари по воротах (xG - 0,34), 1 удар повз ворота, 0 успішних спроб дриблінгу з 2, 31 дотик м'яча, 16 точних пасів з 20 (80%), 1 ключовий пас, 5 виграних дуелей з 14, 7 втрат м'яча, 2 офсайди, 1 захисна дія.

Огляд матчу можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, Довбик цього літа перейшов з іспанської "Жирони" в італійську "Рому".

За інформацією інсайдерів, римляни заплатили "Жироні" за нападаючого 32-33 мільйони євро, а ще 5-6 мільйонів будуть прописані бонусами у п'ятирічному контракті.

Раніше повідомлялося, що "Рома" українця Довбика звільнила головного тренера.