/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F844dba2a2d584b072d2c1716d8ee1232.jpg)
Аналітики ISW. пояснили, як Росія використає передані Іраном балістичні ракети
Ракети були поставлені через нерозкритий порт у Каспійському морі.
Іран передав Росії понад 200 балістичних ракет Fateh-360, які Кремль, ймовірно, використає для ударів по українській інфраструктурі.
Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни.
Аналітики нагадали, що 6 вересня у The Times вийшла стаття, в якій вказувалось, що ракети були поставлені через нерозкритий порт у Каспійському морі.
В свою чергу офіційні особи зі Сполучених Штатів та Європи підтвердили інформацію про те, що Іран почав постачати Росії балістичні ракети малої дальності (якою і є Fateh-360).
Експерти ISW припускають, що, ймовірно, Росія буде використовувати дану зброю для ударів по енергетиці в осінньо-зимовий період.
Крім того, ми раніше інформували, що в адміністрації президента США Джо Байдена прокоментували постачання іранських ракет Росії.
- Удар по складу у Воронезькій області: яка зброя уражена
- Коаліція терористів всерйоз готується до глобальних воєн та конфліктів – Жорін
- Іран відправив до Росії балістичні ракети — WSJ

