Стріляє пляшками коли: китайський геймер побудував повноцінний танковий симулятор
Стріляє пляшками коли: китайський геймер побудував повноцінний танковий симулятор

Стріляє пляшками коли: китайський геймер побудував повноцінний танковий симулятор

Ентузіаст із Китаю побудував симулятор для гри в World of Tanks, який відтворює умови керування справжнім танком. Він "напханий" різними механізмами, які імітують постріл із танкової гармати — віддача, вібрація, дим тощо.

20 серпня в мережі з'явилося відео, на якому китайський інженер-самоучка на ім'я Малублят представив свій унікальний проєкт — високоінтелектуальний танковий симулятор, створений для поліпшення вражень від популярної онлайн-гри World of Tanks. Цей симулятор не просто візуально нагадує танк, він також "стріляє" снарядами, зробленими з пляшок із газованою водою, додаючи ігровому процесу елементи фізичної реалістичності. Про це повідомили в The War Zone.

Оглядачі пишуть, що хоча гра вже пропонує захопливий досвід, Малублят вирішив піти далі, створивши повністю функціональний симулятор, який відтворює умови керування справжнім танком.

Остання версія симулятора, показана у відео, включає повноцінне внутрішнє відділення для екіпажу, де кілька людей керують віртуальним танком. Один гравець керує рухом, інший — головною гарматою, а третій заряджає її "снарядами". Усередині симулятора встановлені екрани, на яких транслюється ігровий процес, а також різні механізми, що імітують віддачу і вібрацію, щоб максимально наблизити відчуття до реальних бойових умов.

Особливу увагу привертає те, що симулятор створено з використанням простих матеріалів, як-от сабвуфери, трубки та пляшки газованої води, але при цьому він створює враження справжнього танкового бою. До того ж під час гри симулятор не тільки відтворює постріли та віддачу, а й наповнюється димом і пилом, додаючи ще більше реалізму.

Як виявилося китайський ентузіаст розробляє й інші симулятори, включно зі збройовими та автомобільними, що робить його однією з найяскравіших постатей у спільноті розробників користувацьких симуляторів. Його робота привертає увагу і показує, як цифрові технології можуть бути використані для створення захопливих і освітніх інструментів, які виходять за рамки традиційних ігор.

Нагадаємо, у березні в Китаї офіційно розпочав роботу перший китайський симулятор космічного середовища. Він призначений для того, щоб проводити тестування космічних кораблів перед їх запуском у суворі умови космосу, а також для проведення інших наукових досліджень.

Теги за темою
Китай
Джерело матеріала
loader