![Міністра енергетики Галущенка терміново викликають до Верховної Ради: причиною стала корупція](https://thumbor.my.ua/Z6e01yF4Qy_oy8Ve-SFCUBorwCI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2F331bae54077c7876effeab535fb83ad7.jpg)
Міністра енергетики Галущенка терміново викликають до Верховної Ради: причиною стала корупція
Народні депутати у невідкладному порядку викликали до Верховної Ради міністра енергетики Германа Галущенка. На вимогу нардепів, 21 серпня він має надати доповідь про роль міністерства у боротьбі з корупцією в енергетичному секторі.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Желєзняк ("Голос"). Він зазначив: приводом для цього стали три підозри НАБУ за місяць трьом посадовцям з міністерства.
"Парламент підтримав рішення невідкладно викликати на завтра міністра енергетики Германа Галущенка. За – 270 із 150 необхідних голосів", – розповів нардеп.
ДОПОВНЮЄТЬСЯ
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)