Потужні і автономні: топ 5 смартфонів з найкращими батареями у 2024 році
Потужні і автономні: топ 5 смартфонів з найкращими батареями у 2024 році

Потужні і автономні: топ 5 смартфонів з найкращими батареями у 2024 році

Важливо, щоб телефон не тільки довго тримав заряд акумулятора, як старі Nokia, а ще й мав усі функції, необхідні сучасним користувачам.

Перша половина 2024 року стала одним з найкращих періодів щодо появи смартфонів із великим часом автономної роботи. Фокус відібрав 5 моделей мобільних телефонів з найкращими батареями, які дуже довго тримають зарядку. Це особливо корисно в Україні, де через російські обстріли можуть надовго вимкнути світло.

За основу ми взяли дослідження видання Tom`s Guide, яке протестувало багато нових смартфонів і визначили, які телефони мають найкращу автономність. До рейтингу потрапили лише ті, що здатні мінімум на 14 годин безперервної роботи від батареї. Аналітики змушували гаджети безперервно показувати контент, використовуючи мобільний інтернет, доки вони повністю не розряджалися. При цьому яскравість екрана всіх піддослідних встановили на рівні 150 ніт.

Варто підкреслити, що робота з мобільним інтернетом — це значне навантаження для пристроїв, тож у режимі дзвінків або спокою вони можуть пропрацювати у декілька разів довше, тобто про зарядку можна забути на кілька днів. Крім того, Фокус додав у рейтинг ще одного новачка, який окрім хорошої автономності відзначився ще й надзвичайною захищеністю від усього.

Asus ROG Phone 8 Pro — телефон з найкращою батареєю

Cмартфон Asus ROG Phone 8 Pro
Фото: Скриншот

Модель встановила новий рекорд під час тестування, пропрацювавши 18 годин 48 хвилин завдяки акумулятору ємністю 5500 мАг. Разом із смартфоном постачається зарядний пристрій потужністю 65 Вт, який зміг зарядити батарею на 71% після 30 хвилин заряджання, а за 50 хвилин — на 100%. Також вперше у серії доступна бездротова зарядка Qi потужністю 15 Вт — зручно, але значно повільніше.

Asus ROG Phone 8 Pro — це ігровий смартфон, і хороша батарея йому потрібна саме для ігор. Втім виробник націлив модель на ширшу аудиторію, ніж її попередників. Тому телефон отримав зручний, практичний і захищений від води корпус, яскравий 6,78-дюймовий FHD OLED-дисплей. ROG Phone 8 Pro має також 32-мегапіксельну телефотокамеру з 3-кратним оптичним зумом, 50-мегапіксельну головну камеру зі стабілізованою підвіскою, ультрашироку камеру 13-мегапіксельну та 32-мегапіксельну камеру для селфі, які дозволяє робити пристойні фотографії. Втім, не на рівні "камерофонів", таких як флагманські моделі Samsung. В Україні Asus ROG Phone 8 Pro коштує чимало — від 36 525 до 57 605 грн.

Окремої уваги заслуговує попередня модель — ROG Phone 7 Ultimate, яка має більший акумулятор (6000 мАг), адже саме вона встановила попередній рекорд у тестах Tom`s Guide із 18 годинами 32 хвилинами. Хоча їй бракує багатьох функцій наступника, цю модель теж можна придбати в Україні приблизно за 55 000 грн.

Огляд смартфона Asus ROG Phone 8 Pro

OnePlus 12R — чудово тримає батарею

Cмартфон OnePlus 12R
Фото: Скриншот

Смартфон середнього класу з прекрасною автономністю, який не створювався спеціально для ігор. Містка батарея ємністю 5500 мАг дозволяє цьому телефону працювати цілий день, під час тестів він протримався 18 годин і 42 хвилини. Варто виділити, що модель оснащена Snapdragon 8 Gen 2 — це вже доволі старий чіпсет, але такий вибір суттєво знижує вартість пристрою у порівнянні з дещо потужнішими конкурентами. В Україні OnePlus 12R продається за цінами від 12 500 грн.

Попри нижчу ціну, OnePlus 12R не економить на фірмовій швидкій зарядці OnePlus. Завдяки швидкості дротової зарядки 80 Вт у США телефон зарядився на 96% через 30 хвилин.

OnePlus 12R не виглядає дешевим, адже має міцну алюмінієву раму сірого або синього кольорів, хоча на майже дзеркальній поверхні залишаються відбитки пальців. Екран з діагоналлю 6,78 дюйма із піковою яскравістю 4500 ніт використовує панель LTPO, щоб регулювати частоту оновлення для плавнішого прокручування, коли потрібно, вона може досягати 120 Гц. Квадрокамера робить доволі хороші фотографії як для смартфона цієї цінової категорії, але не завжди вдало вловлює освітлення.

Огляд смартфона OnePlus 12R

Флагман серії OnePlus 12 коштує дорожче (від 28 000 грн), але оснащений потужнішим процесором Snapdragon 8 Gen 3 і має дещо кращі характеристики: задню камеру з 3-кратним оптичним зумом, більше оперативної пам'яті, новішу версію Bluetooth (v5.4), вищу щільність пікселів, можливість записувати 4К-відео. Але найголовніше, що модель підтримує бездротову зарядку, а також дротову потужністю 80 Вт. При цьому OnePlus 12 має доволі велику батарею ємністю 5400 мАг і керування живленням процесора для більшої автономності. Під час тестів OnePlus 12 пропрацював 17,5 годин, тому теж вважається чудовим смартфоном для тривалої роботи.

Порівняння смартфонів OnePlus 12 та OnePlus 12R

Asus Zenfone 11 Ultra — довго тримає заряд

Смартфон Asus Zenfone 11 Ultra
Фото: Скриншот

Під час дослідження Zenfone 11 Ultra пропрацював майже 17 годин і 52 секунди з 5500 мАг. Є підтримка дротової зарядки потужністю 65 Вт, хоча відповідний пристрій потрібно купувати окремо.

Функціонал моделі не обмежується іграми завдяки дуже яскравому і барвистому дисплею з діагоналлю 6,78 дюйма, налаштованим на автоматичну частоту оновлення, що допомагає працювати довше. Загалом смартфон добре показує себе у кількох сферах порівняно з останніми флагманами Samsung, OnePlus і Google за якістю функцій і продуктивністю. Не в останню чергу завдяки доволі свіжому процесору Snapdragon 8 Gen 3.

Zenfone 11 Ultra має 6-осьовий підвіс, який підвищує стабільність 50-мегапіксельної основної камери телефону. У наявності також надширококутна камера на 13 МП, а потім ще дві камери по 32 МП для телефото та селфі.

Оглян смартфона Asus Zenfone 11 Ultra

Samsung Galaxy S24 Ultra — найкращий телефон з хорошою батареєю

Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra
Фото: Phone Arena

Один з найвитриваліших смартфонів-флагманів у світі. Galaxy S24 Ultra протримався 16 годин 45 хвилин, випередивши останні найдорожчі моделі iPhone 16 від Apple. Samsung не стала збільшувати акумулятор, залишивши ємність на рівні 5000 мАг, однак чипсет Snapdragon 8 Gen 3 забезпечує кращу енергоефективність. Варто також зазначити, що ми зафіксували цей час із увімкненою адаптивною частотою оновлення S24 Ultra, тому чип чудово справляється з керуванням потужністю. Galaxy S24 Ultra підтримує зарядку потужністю 45 Вт, яка під час тесту наповнила акумулятор на 71% за 30 хвилин. Відповідний зарядний пристрій доведеться купувати окремо, хоча й сам телефон коштує недешево — від 39 000 грн.

Огляд смартфона Samsung Galaxy S24 Ultra

Молодша модель цієї лінійки, Galaxy S24+, теж має чудову автономність — 16 годин і 32 хвилини. Від флагмана вона відстає на 13 хвилин через менший акумулятор (4900 мАг). У Galaxy S24+ трохи гірші камери і немає підтримки Wi-Fi 7, але і коштує телефон приблизно на 6000 грн дешевше за S24 Ultra.

Doogee V Max Plus — найбільш живучий смартфон

Смартфон Doogee V Max Plus
Фото: Скриншот

Вага смартфона (533 грами) спочатку лякає, але вона обумовлена великою батареєю і протиударним корпусом із міцних матеріалів. Потрібно бути готовим, що такий апарат просто так не поносиш у кишені. Що ж натомість? Телефон з найбільшою ємністю акумулятора у цьому списку — 22 000 мАг, який обіцяє винятковий час автономної роботи:

  • 1540 годин в режимі очікування;
  • 156 годин мобільних дзвінків;
  • 142 години відтворення музики;
  • 45 годин перегляду відео;
  • 18 годин перегляду вебсторінок.
Смартфон Doogee V Max Plus

Потрібно розуміти, що Doogee V Max Plus не призначений для традиційного користувача, але надійно послужить військовим, будівельникам, робітникам промислових підприємств, мандрівникам, тобто тим, хто багато часу проводить у небезпечному середовищі, де необережний рух може призвести до падіння смартфона і виходу з ладу. Він не боїться також води або пилу. При цьому за продуктивністю модель поступається флагманським пристроям Samsung та інших брендів, наведених вище. Вартість в Україні — від 15 500 грн.

Важливо Не викидайте старий смартфон: 6 корисних речей, які можна з ним зробити
Джерело матеріала
loader