Магучіх встановила історичний український рекорд на Олімпіадах

Українка увійшла до історії.

Вчора, 4 серпня, на українську стрибунку у висоту Ярослава Магучіх виграла золото Олімпіади-2024.

Ярослава виграла свою другу олімпійську медаль Ярослава стала першою спортсменкою з України, яка здобула дві олімпійські нагороди у легкій атлетиці. По одній медалі мають ще 24 українські спортсмени.

Ярослава Магучіх у вирішальному протистоянні фіналу обійшла австралійку Ніколу Оліслагерс.

Магучіх взяла висоту 2.00 метра з першої спроби, а Оліслагерс – з третьої. З планкою на висоті 2.02 метри Оліслагерс не впоралася, що й зробило Магучіх олімпійською чемпіонкою.

Нагадаємо, 22-річна Магучіх є ще й бронзовою призеркою Олімпіади в Токіо, чемпіонкою світу у приміщенні та на відкритому повітрі, чемпіонкою Європи, а також чемпіонкою Діамантової ліги.

На початку липня цього року Магучіх побила світовий рекорд у стрибках у висоту серед жінок, взявши висоту 2.10 м.

Раніше повідомлялося про те, що на Олімпіаді-2024 побито рекорд українського плавця Романчука.