Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які з усією відповідальністю стежать за своїми платіжками з комуналки, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що газопостачальна компанія "Нафтогаз України" попередила клієнтів про можливі проблеми з платіжками за газ.
Йдеться про паперові комунальні квитанції. Названо причини їх можливої відсутності.
Про це стало відомо завдяки інформації від прес-служби "Нафтогазу".
Повідомляється, що є кілька причин того, що українець не отримає паперової платіжки на свою адресу. Це можливо при переплаті за газ. У такому разі непокоїтися не потрібно.
Також клієнт може сплатити нараховані суми до 12 числа місяця. Ще одна причина - обрання електронного способу отримання рахунків.
"Де моя паперова платіжка? — питання, яке іноді надходить від наших споживачів. Розуміємо ваше занепокоєння… Є інша причина неотримання платіжки? Залишіть свою адресу, і ми спільно з нашим партнером Укрпошти перевіримо", — зазначили співробітники головного постачальника.
Відзначено, що більшість клієнтів відмовилися від платіжок, надрукованих на папері, на користь зручних інтернет-сервісів. Оформлення можливе через персональний кабінет на my.gas.ua або чат-боти в Telegram/Viber.
Таким чином отримувати платіжку можна набагато швидше, зручніше та екологічніше. У той же час онлайн-рахунок доступний щомісяця з 10 числа, а паперовий надходить тільки після 20-го.
Що буде з тарифом на газ
Багато українців поширюють чутки про подорожчання блакитного палива для побутових споживачів. У Нафтогазі спростували цю інформацію. Вказано, що тариф на газ залишається незмінним – до 30 квітня 2025 року. Тому клієнти можуть хвилюватися про несподівані зміни у платіжках – принаймні до вказаної дати.
"Ми розуміємо важливість стабільності в ці непрості часи, тому сумлінно дотримуємося своїх зобов'язань перед вами", - наголосили газовики та подякували за довіру.
Заява Кабміну про газ
Уряд планує пройти майбутній опалювальний сезон із використанням газу власного видобутку. До листопада очікується збільшення обсягу блакитного палива в газосховищах до більш ніж 13 млрд. кубометрів. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про це на засіданні уряду. Він зазначив, що у газосховищах вже закачано понад 10 мільярдів кубометрів газу.
Раніше повідомлялося, що приготування їжі обійдеться як вечеря в ресторані: українців готують до збільшення тарифу на блакитне паливо.
Також, уряд готує новий удар по гаманцях українців: ціна на газ може зрости.