Україна виграла групу та вийшла до чвертьфіналу Євробаскету U-20

Чоловіча збірна України перемогла Косово в заключному матчі групового раунду чемпіонату Європи U-20 з рахунком 67:50. Завдяки цій перемозі наша молодіжна команда посіла перше місце в групі та гарантувала собі участь у чвертьфіналі плей-оф.

Новина оновлюється.

Чемпіонат Європи U-20. Чоловіки, Дивізіон В

Міовені, Румунія. Група C

Україна — Косово 67:50 (14:9, 22:11, 13:13, 18:17)

Україна: Сипало 14 + 13 підбирань + 2 блок-шота, Скутєльнік 14, Холод 6 + 4 підбирання, Ніколайчук 5 + 7 підбирань + 3 перехоплення, Колаволе 1 — старт, Новіков 11 + 3 передачі, Карасьов 7 + 7 підбирань, Чорногрицький 6 + 3 передачі, Кабанов 3, Кличко 0 + 6 підбирань + 2 блок-шота, Величко 0

У чвертьфіналі команди групи С зіграють з командами групи D, де вже визначились чвертьфіналісти. Перше місце в групі достроково собі гарантували господарі збірна Румунії, яка виграла всі три свої матчі, другою стала Грузія, яка здобула три перемоги в чотирьох матчах і останній ігровий день пропускає.

Україна зіграє з Грузією, а друге місце в нашій групі – з Румунією. Матчі відбудуться в п’ятницю, 19 липня.