Карта боїв DeepState отримала велике оновлення: що змінилося і як користуватися
Карта боїв DeepState отримала велике оновлення: що змінилося і як користуватися

Карта боїв DeepState отримала велике оновлення: що змінилося і як користуватися

Розробники додали в DeepStateMap 2.0 низку нових функцій, зокрема офлайн-режим, про який просили українські військовослужбовці.

В Україні анонсували нову версію інтерактивної онлайн-карти бойових дій Deepstatemap.live 2.0. Це найбільше оновлення карти за весь час її існування, повідомили аналітики DeepState у своєму Telegram-каналі.

Розробники повністю оновили дизайн сайту і всіх його елементів. Карта стала складнішою, але й функціональність її підвищилася. Темна версія сайту отримала нову колірну гаму. Щоб знизити навантаження на гаджет, можна буде вимкнути анімацію на сайті. Нове меню налаштувань дасть змогу змінювати підкладку шарів, фільтрувати іконки та багато іншого.

В оновленій версії карти також додано офлайн-режим, що дає змогу працювати з картою без доступу до інтернету. За словами розробників, про цю функцію просили військові і на її реалізацію пішов майже рік. Попередньо рекомендується завантажити тайли областей у налаштуваннях.

Розробники DeepStateMap анонсували велике оновлення
Фото: Deep State

Ще одна нова функція — "Малювання". На карті тепер можна буде створювати наочні схеми і ділитися ними в соціальних мережах або через електронну пошту. Серед інших оновлень: зручніша історія змін, можливість користуватися комбінаціями клавіш на ПК, нові засоби ураження (Taurus і морські дрони) і можливість копіювати координати натисканням на центр мапи, зокрема й у MGRS. Крім того, розробники усунули десятки багів.

"Велика подяка нашим розробникам і дизайнеру. У версію 2.0 дійсно вкладали душу. Оновлення буде доступне протягом доби всім. Якщо хочете першими протестувати, то скиньте кеш на пристроях", — підсумували в DeepState.

DeepStateMap з дизайном 2.0
Фото: Скриншот

Нагадаємо, у ЗСУ також офіційно впроваджують систему управління військами DELTA, яка дає змогу бачити поле бою в режимі реального часу і відображає ситуацію на землі, на морі та в повітрі на цифровій карті.

Під час військових навчань НАТО CWIX24 систему DELTA також успішно інтегрували з польською системою управління артилерійським вогнем TOPAZ, яка використовується в гаубицях KRAB і самохідних мінометах RAK.

Джерело матеріала
loader