У Чернівецькому ТЦК заявили, що ухилянт намагався задушити їх співробітників ременем безпеки
У Чернівецькій області чоловік намагався задушити співробітників ТЦК ременем безпеки. Про це 24 червня повідомив Чернівецький обласний ТЦК та СП.
- Громадянин після невдалої спроби незаконного перетину кордону, був затриманий і переданий військовослужбовцям ТЦК та СП. Прямуючи на задньому сидінні службового автомобіля для уточнення даних здійснив напад на військовослужбовців та наніс тілесні ушкодження, здійснив спробу удушення водія ременем безпеки, - розповіли в обласному ТЦК.
На місце викликали слідчо-оперативну групу та екстрену медичну допомогу.
- Після вчиненого чоловік намагався маніпулювати суспільною думкою, вдаючи постраждалого, та розмістив відповідне відео в соціальній мережі, - додали в ТЦК.
У військкоматі зазначили, що на початку вторгнення постраждалі співробітники ТЦК стали до лав ЗСУ і проходили службу у десантно-штурмових військах. До військкомату переведені у зв’язку зі станом здоров’я.
- 20 червня Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко розповів, що Україна веде переговори з країнами ЄС для повернення ухилянтів.
- 21 червня на Одещині ухилянти побили рекорд, кордон намагалися перетнути одразу 47 чоловіків.
На Київщині вибухнув автомобіль
Юрій Макаров вперше прокоментував замах на себе
У Конго щонайменше 148 людей загинули під час пожежі на судні
В Одесі прогриміли вибухи: місто атакують ворожі дрони
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fb5db84663fb5c6b6324096e85a88d077.jpg)
У Харкові завершили аварійно-рятувальні роботи: один загиблий, 114 поранених, серед них - 9 дітей
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2F62d23f635d24f0df9a763c3ec3749d61.jpg)
У столиці сварка через російську музику закінчилась вбивством – двом братам повідомлено про підозру
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F64%2F1c27b798041ac801516cc00b9f7bb2de.jpg)