Посміховисько дня: росіянин виграв "альтернативну ОІ" у РФ, будучи єдиним на турнірі

Російський синхроніст Олександр Мальцев досяг "феноменального" результату на Іграх БРІКС, яку організувала РФ у Казані та називає альтернативою Олімпіаді-2024. Пловець став першим у довільній програмі і забрав "золото", при цьому в нього не було жодного суперника.

Мальцев один виступав у цьому виді програми. Він набрав 211,654 бала і піднявся на п'єдестал на самоті. Спортсмен після свого "феєричного" виступу додав, що його не збентежила відсутність суперників.

"Більше налаштовувався, щоб показати максимально гарне виконання програми. Головне, щоб була можливість виступати тут на Іграх БРІКС", – сказав Мальцев.

Росіянину довелося складніше у технічній програмі. Тут він мав аж одного опонента – представника Таїланду. Мальцев визнач суперника на 58 балів.

Раніше Ігри БРІКС назвали "фарсом", "пшиком" та "цирком" після їх старту. А російська легкоатлетка Крістіна Макаренко назвала маренням спроби порівняти змагання з Олімпійськими іграми.

Крім того, Міжнародний олімпійський комітет (МОК) зробив заяву щодо допуску "нейтральних" російських спортсменів до участі на Олімпійських іграх у Парижі.

Як повідомляв OBOZ.UA, президент Федерації спортивної боротьби Росії (ФСБР) Михайло Маміашвілі назвав войовничим рішення МОК не пустити на ОІ-2024 лідерів збірної РФ у цьому виді спорту.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!