!["Манчестер Сіті" розібрався з "Вест Гемом" та виграв в "Арсенала" боротьбу за титул АПЛ](https://thumbor.my.ua/Lh2LrkX5CI2-YChPKtYMylFTDxA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F59f1f774731e0c12aac8d497a8202568.jpg)
"Манчестер Сіті" розібрався з "Вест Гемом" та виграв в "Арсенала" боротьбу за титул АПЛ
Команда Хосепа Гвардіоли вчетверте поспіль стала чемпіоном Англії.
"Манчестер Сіті" став чемпіоном Англії сезону-2023/24. У матчі заключного, 38-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) "городяни" на своєму полі обіграли "Вест Гем" з рахунком 3:1.
Для завоювання титулу команді Хосепа Гвардіоли достатньог було в останньому турі перемогти "молотобійців" й тоді можна було взагалі не дивитися на результат паралельного поєдинку між "Арсеналом" та "Евертоном".
Із цим завданням "городяни" чудово впоралися. У першому таймі дубль оформив Філ Фоден, відзначившись на 2-й та 18-й хвилинах.
Перед перервою Мохаммед Кудус скоротив відставання гостей, але на 59-й хвилині Родрі забив третій м'яч "небесно-блакитних".
Таким чином, "Манчестер Сіті" вчетверте поспіль став переможцем АПЛ. Це рекордне досягнення, яке раніше нікому не підкорювалося.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)