Матч ЧС-2024 завершився з найбільш рідкісним рахунком у хокеї

Збірні Фінляндії та Чехії подарували найнудніший матч стартового дня чемпіонату світу з хокею, який стартував у Празі та Остраві. Команди не порадували вболівальниками не лише видовищною грою, але навіть забитими голами в основний час, завершивши 60 хвилин із незвичним рахунком у цьому виді спорту – 0:0.

У першому періоді господарі турніру володіли тотальною перевагою. Чехи тиснули на ворота суперників і завдала 10 кидків, дозволивши фінам лише одного разу потривожити свого воротаря. Цікаво й те, що команди уникли вилучень, не даючи приводу для суддів зафіксувати порушення.

Після першої перерви ситуація на льоду вирівнялася. Фінам вдалося відсунути шайбу від своїх володінь, що вилилося в п'ять спроб закинути шайбу. А в заключній 20-хвилинці команда Суомі взагалі перестріляла господарів – шість ударів проти семи.

У підсумку командам довелося визначати переможця у овертаймі у форматі 3х3, який також не приніс голів. В серії булітів сильнішими виявилися чехи, причому фіни не реалізували жодної зі своїх чотирьох спроб хокейного пенальті, – 2:0.

Як повідомляв OBOZ.UA, чемпіонат світу з хокею 2024 року стартував із гучної сенсації. На першості вболівальникам заборонили використовувати символіку Росії та Білорусі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!