![За тиждень до Великодня в Україні подорожчали три популярні овочі](https://thumbor.my.ua/vxUBYDY1whkvlfk1DZqz2IDAksA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2F7e322ae42b39b6186ecd93ea1c1187bd.png)
За тиждень до Великодня в Україні подорожчали три популярні овочі
Найбільше подорожчали помідори
Напередодні світлого свята Великодня у великих українських супермаркетах дорожчають деякі продукти, у тому числі й кілька популярних у покупців овочів. Йдеться про болгарський перець, огірки та помідори.
За даними порталу "Мінфін", найбільше підвищилися ціни на помідори. При цьому, згідно зі статистикою, цінники на ці овочі змінюються з кожним місяцем.
Вартість болгарського перцю стрімко зростає з вересня 2023 року. Помідори – з лютого. А ось ціни на огірки досить мінливі. Вони різко падають і різання потім зростають.
Так, болгарський перець зараз продають по 250,05 гривні за кілограм. Місяцем раніше вартість становила 213,50. Таким чином, різниця становить 36,55.
Помідори сливка в період з березня до квітня виросли в ціні на 42,43 грн. Наразі овоч продають у супермаркетах по 155,97.
Короткоплідні огірки цього місяця коштують 112,90. У березні їхня ціна становила 99,99. Тобто за цей період вартість змінилася на 12,91.
Нагадаємо, раніше "Телеграф" писав про те, скільки цього року коштуватиме приготування паски на Великдень.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)