Ліга чемпіонів: Барселона вирвала перемогу у ПСЖ, а Атлетіко переміг Боруссію Д

У Лізі чемпіонів у середу, 10 квітня, завершилися матчі другого ігрового дня 1/4 фіналу Ліги чемпіонів сезону-2023/24.

Перемогу здобули дві іспанські команди – Барселона у Парижі взяла гору над ПСЖ, а мадридський Атлетіко вдома переміг дортмундську Боруссію.

ПСЖ — Барселона – 2:3

Барселона здобула перемогу над ПСЖ на Парк де Пренс у Парижі з рахунком 3:2.

Зараз дивляться

Рахунок у матчі відкрив футболіст іспанського клубу Рафінья. На початку другого тайму форвард парижан Усман Дембеле відновив рівновагу. А через кілька хвилин господарів вивів уперед португалець Вітінья.

Однак на 62-й хвилині Рафінья оформив дубль, встановивши паритет у рахунку, а на 77-й хвилині підопічні Хаві вколотили третій м’яч у ворота паризького клубу. Автором голу став захисник блаугранас Андреас Крістенсен після пасу від Ілкая Гюндогана.

Атлетіко — Боруссія Дортмунд – 2:1

Гра на Вандо Метрополітано у Мадриді завершилася перемогою господарів поля Атлетіко над німецькою Боруссією з рахунком 2:1.

Вже на п’ятій хвилині матчу півзахисник матрацників Родріго Де Пауль відкрив рахунок. А на 32-й хвилині захисник господарів Самуел Ліно подвоїв перевагу своєї команди.

Дортмундському клубу вдалося відквитати один м’яч лише на 81-й хвилині завдяки голу Себастьєна Аллера.

Матчі-відповіді у цих двох парах відбудуться наступного вівторка, 16 квітня. ПСЖ вирушить в гості до Барселони, Боруссія у Дортмунді прийме Атлетіко.