Як посилити сигнал мобільного зв'язку на смартфоні: 6 простих способів
Як посилити сигнал мобільного зв'язку на смартфоні: 6 простих способів

Як посилити сигнал мобільного зв'язку на смартфоні: 6 простих способів

Ми зібрали кілька простих порад, як посилити сигнал мобільного зв'язку на смартфоні. Адже така ситуація далеко не найкраща і потребує негайного вирішення.

1. Увімкніть режим польоту, перезавантажте або оновіть телефон

Іноді (особливо якщо ви переїжджаєте) телефони можуть дотримуватись старої ідеї доступності мережі. Ваш телефон не шукає постійно найкращий сигнал (це вб’є батарею ), тому вам потрібно самостійно вжити заходів.

Найшвидший спосіб посилити сигнал мобільного зв'язку на смартфоні — увімкнути режим польоту, зачекати приблизно 10 секунд і знову вимкнути його. Це призведе до того, що телефон повторно перевірить, які мережі доступні. Режим польоту зазвичай доступний у Центрі керування iPhone або на панелі швидких налаштувань телефону Android (проведіть пальцем униз від верхнього краю екрана, щоб отримати доступ до того й іншого).

У деяких випадках вам може знадобитися перезавантажити телефон. Це необхідно, коли ви перетинаєте міжнародні кордони або іноді, коли входите в зону оператора роумінгу або залишаєте її.

Іноді оновлення програмного забезпечення телефону можуть допомогти вирішити проблеми із сигналом. Просто слідкуйте за новинами, щоб переконатися, що те саме оновлення не спричинить інших проблем.

2. Отримайте нову SIM (або очистіть свою)

Якщо ви користуєтеся своїм оператором протягом тривалого часу, ваша SIM-карта може не давати з’єднання з останніми діапазонами частот мережі. Її контакти можуть бути забруднені або зношені, що може призвести до періодичних збоїв. Ви можете почати з висунення SIM-карти та очищення її металевої поверхні. Використовуйте дезінфікуючу серветку або ватний тампон, змочений невеликою кількістю спирту.

Ви також можете попросити представників служби підтримки клієнтів свіжу SIM-карту останньої моделі, щоб посилити сигнал мобільного зв'язку на смартфоні.

Зауважте, що якщо у вас iPhone 14 або новішої версії або будь-який інший пристрій, який використовує eSIM , вам не доведеться мати справу з жодними проблемами, пов’язаними з фізичною SIM-картою.

3. Змініть свій G

4G і 5G мають різні властивості сигналу і іноді надходять з різних веж. Були випадки, коли мережа вимагає, щоб телефон намагався вловити слабший сигнал, який знаходиться далі, лише щоб він міг отримати «5» у рядку стану. Це не просто маркетинг; що до новішої мережі підключений ваш телефон, то ефективніше він використовує ресурси оператора. Тому операторам варто мати якомога більше пристроїв у найновіших мережах.

На жаль, іноді це означає, що окремі пристрої зависають із слабким з’єднанням. Варто перемикатися між різними доступними режимами мережі, якщо логіка вашого оператора надає перевагу новішим системам над більш зручними. Зрештою, з’єднання 4G може бути швидшим, ніж з’єднання 5G, залежно від вашого місцезнаходження.

На iPhone перейдіть у «Налаштування» > «Стільниковий зв’язок» > «Параметри стільникового зв’язку» > «Голос і дані». Тут ви можете вибрати між 5G On, 5G Auto та LTE (4G).

На телефоні Android перейдіть у програму «Налаштування», щоб отримати доступ до розділу «Підключення», «Мережа та Інтернет» або подібного. Виберіть «Мобільна мережа», «SIM і мережа» або щось подібне. Ви повинні побачити опцію для вимкнення послуги 5G, таким чином обмежуючи ваше підключення до 4G, аби посилити сигнал мобільного зв'язку на смартфоні

4. Використовуйте Wi-Fi замість стільникового зв’язку

Ви використовуєте Wi-Fi з максимальною користю? Найкращою мережею для вашого телефону може бути ваша домашня мережа, зокрема для дзвінків. Майже всі сучасні телефони підтримують дзвінки через Wi-Fi , які зазвичай можна активувати в налаштуваннях стільникового зв’язку або дзвінків на телефоні. Поліпшити свій домашній Wi-Fi за допомогою сітчастої системи може бути простіше, ніж намагатися отримати стільниковий сигнал там, де ви живете.

5. Пересувайтеся

Будь-яка кількість фізичних об’єктів може перешкодити вашому телефону отримати сигнал, зокрема цегла, бетон, скло та метал. Оскільки в більшості будівель використовуються ці матеріали, у деяких приміщеннях, зокрема у вашому домі, можуть виникнути проблеми з підключенням. Якщо так, спробуйте пройтися навколо, щоб перевірити, чи сигнал кращий в іншому місці. Хоча це може здатися безглуздо, відкрите вікно може бути різницею між сильним і слабким сигналом (особливо якщо ваш телефон під’єднується до mmWave 5G).

Подумайте про зміну оператора мобільного зв’язку, якщо у вас стабільно погане обслуговування. Надійний зв’язок із оператором, який забезпечує повільне обслуговування, не принесе вам великої користі.

Отже, щоб посилити сигнал мобільного зв'язку на смартфоні вам потрібно пробувати шукати його в різних місцях.

6. Будьте терплячі

Оператори можуть обмежити доступ вашого пристрою до найшвидших частин своїх мереж з кількох причин. По-перше, вони можуть навмисно уповільнити роботу залежно від місячного обсягу даних вашого плану. Наприклад, ваш план може надавати лише 10 або 25 ГБ високошвидкісного сервісу. Якщо ви перевищите цей ліміт, ваші послуги можуть сповільнитися на решту платіжного циклу, часто до швидкості 3G, подібної до 396 Кбіт/с.

Однак більш імовірно, що ви можете відчувати перевантаження мережі в реальному часі. Якщо ви помітили різну швидкість у регіоні, який, як ви знаєте, що має хороше обслуговування, причиною може бути дроселювання. Сучасні мережі 5G можуть обробляти набагато більше трафіку, ніж LTE 4G, тому це не повинно бути проблемою надто часто, але вона виникає, коли багато людей збирається в певній зоні.

У будь-якому випадку вам може знадобитися терпіння та дочекатися оновлення платіжного циклу або усунення локальних заторів, поки ви не зможете повернутися до вищих швидкостей.

Терпіння теж може допомогти посилити сигнал мобільного зв'язку на смартфоні.

Читайте також:

Як захистити телефон та особисті дані від злодіїв: поради фахівців з безпеки

Що робити, якщо телефон почав раптово вимикатися: як самостійно вирішити проблему

Що робити, якщо телефон почав розряджатися за ніч: як врятувати акумулятор

Джерело матеріала
loader
loader