![Кабмін звільнив заступницю глави МЗС Джапарову](https://thumbor.my.ua/DB9FXLUFjWBxF4q6uoyNiRC4nkQ=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Fd71047a4bcbd75f5a1c8a9f0155c0c70.jpg)
Кабмін звільнив заступницю глави МЗС Джапарову
Уряд 2 квітня звільнив Еміне Джапарову з посади першої заступниці міністра закордонних справ України, яку вона обіймала з 2020 року.
Про це представник Кабміну у Верховнй Раді Тарас Мельничук.
– Звільнено Джапарову Еміне Айяровну з посади першого заступника міністра закордонних справ України, – написав нардеп.
Зараз дивляться
Сама Джапарова підтвердила своє звільнення та подякувала друзям, колегам та партнерам за чотири роки плідної роботи.
– Шлях у 4 роки на запрошення Дмитра Кулеби як ціла епоха! Не люблю підсумків та висновків – гадаю їх має робити суспільство. Додам, що для мене ціннісним було і є – служіння. Своїй країні та народу. Все інше – форма, – написала вона.
Фото:
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)