/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2F367bb7b87f1e8dea67d9e8c4943cf617.png)
Вночі Росія атакувала Україну "шахедами" і не тільки: що відомо про наслідки та руйнування, фото
Постраждало дві області
Вночі, 1 квітня, російські окупанти атакували Україну безпілотниками "Шахед". Сили ППО знищили два російські дрони. Також ворог вкотре завдав ударів по пожежно-рятувальному підрозділу на Харківщині в населеному пункті, що межує з РФ.
Про це повідомляє Генеральний штаб, а також ДСНС України і голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. За інформацією рятувальників, цієї ночі ворог завдав ударів по населеному пункті, що межує з РФ. Одне з влучань прийшлось беспосередньо у будівлю пожежно-рятувального підрозділу.
В результаті обстрілу третина будівлі пожежного депо була зруйнована. Крім того, пошкоджені вікна та ворота фасадної частини, внутрішні перегородки та двері будівлі. На чергуванні перебувало 6 рятувальників, на щастя ніхто з них не постраждав.
За словами голови Дніпропетровської ОВА, після опівночі ворог атакував Нікопольщину. Агресор вдарив по Червоногригорівській громаді.
Окупанти застосували важку артилерію. На щастя люди неушкоджені.
"Цілять по району окупанти і з самого ранку. Спрямували два дрони-камікадзе на Нікополь. Попередньо, в результаті влучання загиблих та постраждалих немає", — йдеться у повідомленні.
Раніше "Телеграф" писав, що Бєлгород отримав здачі за масований обстріл України.

