ФСБ погано працює? "Непохитний" чоловік із зали "Крокуса" сплив на кадрах затримання терористів
ФСБ погано працює? "Непохитний" чоловік із зали "Крокуса" сплив на кадрах затримання терористів

ФСБ погано працює? "Непохитний" чоловік із зали "Крокуса" сплив на кадрах затримання терористів

У мережі помітили, що чоловіків у однаковому одязі було кілька

У мережі помічають дедалі більше нестикувань на відео з "Крокус Сіті Холла" під час стрілянини та пожежі, в якій звинувачують Україну. Непохитного чоловіка у синьому помітили під час затримання терористів у лісі.

На це звернув увагу журналіст Олександр Невзоров. За непідтвердженими даними, чоловіка можуть звати Ігор Фрідман.

На відео із зали "Крокуса" видно, як чоловік у синьому светрі та джинсах незворушно сидить у кріслі, поки всі інші в паніці намагаються врятуватися. Пізніше на відео затримання нібито зловмисників у лісі помітили дуже схожого чоловіка.

"Погляньте уважно це відео. На ньому чоловік, який не тільки не втік із зали "Крокуса", а й спокійнісінько сидить під час розстрілу, навіть не втягуючи голову в плечі під час пострілів. Адже він був чудовою мішенню", — написав Невзоров.

За його словами, чоловік розглядає те, що відбувається, абсолютно незворушно спершись на огорожу і здається, зімкнувши пальці "в замок", що говорить про те, що погрози він не відчував і бігти нікуди не збирається. Це викликає багато запитань: хто він, чому не втік з рештою, він був один чи з кимось, знав, звідки стрілятимуть терористи, а куди не потраплять?

При цьому Telegram-канал NEXTA опублікував фото кількох чоловіків у однаковому одязі, які підозріло спокійно поводилися на тлі спільної паніки. Тож у мережі запідозрили, що вони були із ФСБ.

"Ось вам ще кадри з ФСБ-шником. Уважно подивіться і послухайте ці два відео. Людина в синьому светрі дає вказівки, що і як робити із затриманим терористом. Він же, тримає голову того ж чи іншого терориста- допитує і знімає на відео. І фото в синьому, ті ж кросівки, годинники, светр", — пише Невзоров.

Той самий чоловік кричав на відео з "Крокуса" про те, щоб зачиняли двері. Через це багато відвідувачів не змогли вибратися та загинули в пожежі.

Журналіст зміг знайти у забороненій в Україні соцмережі профіль схожого на ймовірного співробітника ФСБ чоловіка. Звати його Ігор Фрідман 1975 року народження, одружений, родом із міста Ліда. У профілі лише одне фото та всього два друга.

Раніше "Телеграф" розповідав про те, що в ООН викрутилися щодо причетності України до теракту у "Крокусі". Заступник голови організації заявив, що ООН не має необхідної інформації.

Теги за темою
ФСБ
Джерело матеріала
loader