"Реальна можливість": Канада розглядає купівлю українських дронів
"Реальна можливість": Канада розглядає купівлю українських дронів

"Реальна можливість": Канада розглядає купівлю українських дронів

Держави-партнери України можуть закуповувати дрони, що виготовлені на українських підприємствах, для власних оборонних потреб. Зокрема, можливість купівлі українських дронів розглядає Канада.

Про це під час пресконференції в Оттаві заявив міністр оборони Канади Білл Блер, передає Укрінформ. Він зазначив, що під час свого візиту до Києва у лютому він обговорив досвід використання дронів на полі бою та досягнення в їх виробництві з міністром з питань стратегічних галузей промисловості України, Олександром Камишиним.

"Ми обговорили можливості для співпраці, й навіть те, як союзники по коаліції, в тому числі Канада, могли б інвестувати у придбання вироблених в Україні дронів. Як на мене, це дуже реальна можливість", – розповів Білл Блер.

За його словами, ніхто не має кращого розуміння, як протистояти росіянам, ніж самі українці. Він також додав, що Канада разом з іншими партнерами коаліції планує забезпечити Україні мільйон дронів, частину з яких буде вироблено безпосередньо в Україні.

"Вони мають два роки суворого бойового досвіду у цьому. Думаю, нам усім слід повчитися еволюції використання дронів у війні й на основі цього ухвалювати рішення стосовно майбутніх закупівель", – зазначив міністр.

Канада планує співпрацювати з українськими партнерами для підтримки місцевого виробництва. Крім того, за словами міністра, це має реальні переваги для всіх членів коаліції, включаючи Канаду.

Як повідомляв OBOZ.UA, Чеська компанія Czechoslovak Group AS хоче інвестувати сотні мільйонів євро в Україну та збудувати на території нашої країни завод із виготовлення боєприпасів. CSG вже веде переговори щодо цього з АТ "Укроборонпром".

Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що працівники оборонних підприємств знайшли спосіб підсилити Україну. Він анонсував, що на полі бою буде ще більше нашої зброї.

Нагадаємо, що раніше АТ "Українська оборонна промисловість" ("Укроборонпром") уклало угоду про співпрацю з провідним німецьким виробником озброєнь Dynamit Nobel Defence, заснованим Альфредом Нобелем у 1865 році. Ця компанія є німецьким підрозділом ізраїльської компанії "Rafael".

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Джерело матеріала
loader