Світоліна здобула розгромну перемогу та вийшла до півфіналу першого турніру 2024 року

Еліна Світоліна у чвертьфіналі турніру в Окленді впевнено обіграла чешку Марію Боузкову.

Перша ракетка України Еліна Світоліна пробилася до півфіналу турніру WTA 250 у новозеландському Окленді.

У матчі третього кола 29-річна уродженка Одеси розібралася з чешкою Марією Боузковою. Гра тривала годину та шість хвилин і завершилася розгромною перемогою української тенісистки з рахунком 6:0, 6:3.

Додамо, що в першому раунді змагань Світоліна перемогла експершу ракетку світу Каролін Возняцкі з Данії. А потім українка в матчі другого кола на характері здолала чемпіонку US Open-2021 Емму Радукану з Великої Британії.

Зазначимо, що Світоліна вперше за пів року пройшла до півфіналу турніру WTA. За путівку до фіналу Еліна позмагається  проти китаянки Сію Ван. Цей матч відбудеться у суботу, 6 січня.

Домінація Усика та Магучіх, повернення Світоліної, півфінал молодіжного Євро: здобутки українського спорту 2023 року

"Повернення року": Світоліна отримала престижну нагороду від WTA

"Йди до дупи": зірковий російський тенісист укотре зганьбився своєю поведінкою на корті (відео)