![В Одесі горе-мати залишила донечку на подругу і зникла: чим закінчилась історія](https://thumbor.my.ua/RR3zaTVxXt1vkG9DYuTBAqeBq2A=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2Fcf346574369ba91b6867dbb8af5ab08d.jpg)
В Одесі горе-мати залишила донечку на подругу і зникла: чим закінчилась історія
Поліцейські в Одесі склали протокол стосовно жінки за порушення батьківських обов'язків, після чого дитину помістили до міського спеціалізованого будинку дитини. Зараз працівники служби у справах дітей забезпечують опіку над дівчинкою. Подробиці йього кричущого випадку повідомили у поліції Одеської області.
В середині листопада жінка разом із півторарічною донькою приїхала до Одеси з іншої області та зупинилася у подруги. Під кінець місяця вона попросила подругу взяти під свій догляд дитину на деякий час, але не повернулася у вказаний день. Протягом кількох днів одеситка самостійно доглядала за дитиною та намагалася зв'язатися із матір'ю. Однак не змогла цього зробити, звернулася за допомогою до відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1.
Ювенальні поліцейські повідомили відповідні державні органи про інцидент, склали необхідні документи та разом із співробітниками служби у справах дітей передали дівчинку до міського спеціалізованого будинку.
Згідно з розслідуванням поліції, мати дитини в той час перебувала в іншій області та займалася своїми справами.
З нею було проведено профілактичну бесіду щодо уникнення подібних ситуацій у майбутньому, і складено протокол за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення за невиконання батьківських обов'язків. Жінці, яка раніше вже приверталася до відповідальності за подібний порушення, загрожує штраф.
Останні новини України:
Також писала Politeka, на Одещині 14-річний підліток накоїв лиха.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)