На краудфандинговому майданчику Kickstarter, де умільці збирають гроші на свої проєкти, з'явився новий цікавий гаджет – бездротова мишка з підтримкою ChatGPT і декількома іншими особливостями.
Девайс отримав назву Cheerdots 2. Мініатюрний гаджет ділиться на дві частини: док-станцію з магнітним кріпленням і основу з сенсорною панеллю. Його можна використовувати як звичайну мишу, а можна як диктофон або лазерну указку.
Але найцікавіша "фішка" Cheerdots 2-це підтримка ChatGPT, причому варіантів використання є кілька. Наприклад, за допомогою мишки можна записати лекцію або переговори, а ШІ перетворює голос в короткий і зрозумілий текст і передасть на комп'ютер. Вся інформація передається через Bluetooth або Wi-Fi.
Крім тоо, ШІ-миша може переводити записаний текст або голос на інші мови, складати замітки, робити нагадування і виділити важливе з бесіди або лекції. За словами авторів, Cheerdots 2 - "ідеальний гаджет" для тих, хто навчається, виступає з доповідями або робить нотатки.
Виробник обіцяє більше 20 днів автономної роботи на одному заряді батареї. За попереднім замовленням на Kickstarter за Cheerdots 2 просять $125 (близько 4500 грн). Поставки почнуться в березні 2024 року.
Говорячи про ChatGPT, напередодні голосова функція в чат-боті нарешті стала доступнадля всіх користувачів. ІІ-помічник прийме запит голосом і Сам дасть відповідь в аудіоформаті.
А ще раніше ChatGPTнавчився шукати інформацію в Інтернеті в реальному часі, а не з бази даних. Перш нейромережа обмежувалася даними до вересня 2021 року. Правда ця функція доступна тільки користувачам з платною підпискою.
Як повідомляв УНІАН, Ілон Маск анонсував запуск свого чат-бота, який повинен бути "як ChatGPT, тільки краще". При цьому сам Маск не раз заявляв про небезпеки, які представляє собою ШІ, і навіть попереджати, що це може призвести до "руйнування цивілізації". Втім, це не завадило йому вступити в гонку ШІ-ботів.