Баскетболіст збірної України провів результативний матч в Іспанії

Артем Пустовий допоміг своїй команді перемогти.

Центрової збірної України Артем Пустовий провів результативний матч за "Обрадойро" у чемпіонаті Іспанії.

Команда українця зустрічалася з "Басконією" та у поєдинку з двома овертаймами здобула перемогу з рахунком 108:95.

Пустовий провів на паркеті 31 хвилину, за які набрав 20 очок – реалізував 6 з 6 двоочкових та 8 з 11 штрафних кидків. Також баскетболіст зробив 8 підбирань, 1 передачу та 3 блок-шоти.

Український центровий став другим за результативністю у складі "Обрадойро" після Джордана Говарда (22 очки).