![Близько 10 ударів дронами: унаслідок атаки у Харкові зайнялася СТО](https://thumbor.my.ua/mn6sxH8F3S44sZaKpb_x8S77ITc=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F62d98c33089096bba9bd4c3b6ff66d89.jpg)
Близько 10 ударів дронами: унаслідок атаки у Харкові зайнялася СТО
Росія завдала близько 10 ударів безпілотниками Shahed по Харкову та передмістям у ніч на 3 листопада.
Зокрема, правоохоронці зафіксували пошкодження приватних будинків, навчального закладу та авто в Основ'янському та Шевченківському районах Харкова унаслідок атаки безпілотників.
Про це інформує Суспільне.Харків з посиланням на речника Харківської обласної прокуратури Дмитра Чубенка.
"Внаслідок одного з влучань зайнялася СТО: палали гаражі та авто. Частково зруйнована двоповерхова будівля поруч. Вона не була житловою, але всередині передбачені спальні місця для тимчасового перебування людей, які виїхали з окупованих Росією територій. Зараз рятувальники розбирають завали", — сказав Чубенко.
Наразі інформації про загиблих або поранених немає.
Також у Харкові пролунала низка вибухів.
- новини України
- Війна в Україні
- Новини України: відео
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)