"Кривбас" програв восьмий матч поспіль в Суперлізі Favbet

Львівська "Політехніка-Галичина" здобула перемогу над "Кривбасом" з рахунком 88:68 в рамках дніпровського баблу регулярного чемпіонату Суперліги Favbet.

"Кривбас" на рівних тримався з суперником 12 хвилин, після чого "Політехніка-Галичина" оформила двозначну перевагу, в третій чверті повела +20 і збавила оберти, довівши гру до перемоги.

"Політехніка-Галичина" краще реалізувала свої кидки, зібрала більше підбирань, але звертає на себе увагу 17 перехоплень проти 4 у "Кривбаса".

Кращим у "Політехніки-Галичини" став Джакор Нельсон, який набрав 31 очко (до особистого рекорду сезону не вистачило 1 очка), зробив 9 передач і рекордні в сезоні Суперліги 7 перехоплень. РЕ 33.

Також відзначимо, що Максим Сафонов оформив дабл-дабл з 19 очок та 10 підбирань, а Девісу Квентіну Дешону не вистачило до дабл-даблу двох очок – 8 очок та 11 підбирань. У "Кривбасу" дабл-дабл оформив Олександр Тіщенко – 20 очок та 11 підбирань.

"Кривбас" програв вже восьмий матч в сезоні, тоді як "Політехніка-Галичина" виграла третій з семи матчів.