На Печерську відкрився головний корпус Музею війни та прохід до пам'ятника "Батьківщина-Мати"
На Печерську відкрився головний корпус Музею війни та прохід до пам'ятника "Батьківщина-Мати"

На Печерську відкрився головний корпус Музею війни та прохід до пам'ятника "Батьківщина-Мати"

Тепер знову всі мешканці Києва зможуть гуляти по всій території музею історії України у Другій світовій війні та милуватися оновленою скульптурою "Батьківщина-Мати".

Сьогодні, 20 жовтня вранці, відкрився прохід до головної будівлі музею та всієї території Меморіального комплексу, присвяченого Другій світовій війні. Протягом 2022-23 р. відвідувачі могли від кінцевої зупинки транспорту лише дійти до виставки військової техніки, а подальший шлях було закрито. І навіть після заміни герба СРСР державним гербом України кияни могли лише помилуватися ним на відстані.

Тепер у всіх бажаючих є можливість підійти впритул до скульптури та оглянути встановлений на щиті Тризуб поблизу.

Також у музеї відкрилося кілька виставок, повідомляють на сайті Мінкульту. На виставці "Переозначення" можна оглянути радянський герб, знятий зі щита скульптури "Батьківщина-мати".

Ще одна виставка – "Загроза з неба" – розповідає про безпілотникі, якими Росія атакує територію України. На виставці можна оглянути різноманітні дрони, які використовують для атаки на українські об'єкти. Виставка розташована на другому поверсі головного корпусу Музею.

Третя виставка "Наша скарбниця" - про акції та ініціативи від: Державна казначейська служба України. В експозиції можна оглянути найдовший прапор України, який 22 січня 2018 року, у День Соборності України, був розгорнутий у м. Київ на вул. Хрещатик, також унікальну карту "Вишивана моя Україна", вишита казначеями з усіх областей України у 2016 р.

А з 21 жовтня знову можна буде піднятися на оглядовий майданчик на щиті монумента "Батьківщина-Мати".

Фото: espreso.tv
Фото: espreso.tvФото: espreso.tv

Нагадаємо, Vgorode писав подробиці про заміну радянського герба на монументі "Батьківщина-мати" на герб України, про деталі розповів скульптор Олексій Пергаменник.

Джерело матеріала
loader
loader