
У Росії сталися вибухи на нафтовому родовищі: є загиблі й "важкі" поранені
У Росії сталися вибухи на нафтовому родовищі: є загиблі й "важкі" поранені
Ввечері понеділка, 14 серпня, на території Ханти-Мансійського автономного округу РФ сталося два вибухи на Талінському нафтовому родовищі, повідомив російський ресурс Baza.
Дещо пізніше пропагандистські ЗМІ підтвердили, що в ХМАО "надзвичайна ситуація" на родовищі. Із посиланням на працівника місцевої лікарні там заявили, що після цього чотири людини перебувають у важкому стані.
"До нас везуть чотирьох постраждалих з родовища. Усі важкі. Попередньо, 70% опіку", – нібито передали пропагандистам.
Згодом прокремлівські медіа написали про збільшення числа постраждалих до п’яти. Усі "важкі" та були госпіталізовані в місті Нягань після "НП", подробиці якої не розкриваються.
В уряді Ханти-Мансійського автономного округу також повідомили про двох загиблих. Там додали, що на Талінському нафтовому родовищі виникла пожежа на площі 100 квадратних метрів, але інших деталей поки не кажуть.
Пожежі в будинках прем’єра Британії: усі три підозрювані з України
На Білоцерківській ТЕЦ спалахнула сильна пожежа, є загиблі
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F32%2F42087bc3aea8d1b6157590dc4aac6503.jpg)
Убивство Андрія Портнова в Іспанії: подробиці гучного розстрілу в Мадриді
Вбивство Портнова у передмісті Мадрида: зʼявилися нові деталі

Загибель 10-річної дівчинки в ДТП на Київщині: водію повідомлено про підозру

Стали відомі нові деталі нападу з ножем у фінській школі
