/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F69fc81963628689927ee00b2eec1bea0.jpg)
Понад 15 км пройшов зі страшними опіками: у Дніпрі рятують нашого воїна
В опіковому відділенні однієї з міських лікарень Дніпра лікарі-комбустіологи врятували військового, який місяць тому отримав важкі опіки полум’ям – причому, не лише тіла, а й дихальних шляхів.
Пані Світлана працює у лікарні вже 42 роки і лише за час повномасштабної війни її відділення прийняло понад три тисячі хворих з серйозними опіками.
Дмитра пивезли у лікарню у вкрай тяжкому стані. Обпеченим було 90% поверхні тіла. А військові розказали, що у стані шоку, чи з допомогою сили духу і волі, Дмитро пройшов у такому стані майже 15 км до стабпункту, де йому надали першу допомогу.
У Дніпрі пацієнта одразу направили до реанімаційного відділення.
Йому призначили комплексну терапію, операцію із закриття ран штучною шкірою та безліч перев’язок.
За час, проведений в опіковому відділення, воїн переніс понад 10 наркозів на операційному столі, де за його життя боролись декілька бригад хірургів.
Коли стан Дмитра стабілізувався, військового направили на подальше лікування та реабілітацію.
Джерело і фото:

