"Ваша діарея - ваші проблеми": у мережі існує сторінка "Пузатої хати", яка така ж популярна, як і справжня
"Ваша діарея - ваші проблеми": у мережі існує сторінка "Пузатої хати", яка така ж популярна, як і справжня

"Ваша діарея - ваші проблеми": у мережі існує сторінка "Пузатої хати", яка така ж популярна, як і справжня

Фейковий аккаунт набирає популярності у мережі

Через свою популярність мережа ресторанів "Пузата хата" часто стає героєм мемів, як до прикладу, під час приїзду Джо Байдена в Україну. У мережі навіть існує сторінка "Пузата Хата" — у Twitter вона вражає мережу своїми гострими висловлюваннями. То адміністратор оголошує конкурс "Обід за дікпік", то відповідає відвертою лайкою на претензії відвідувачів.

Така поведінка начебто офіційної сторінки мережі ресторанів домашнього харчування видається дивною. Тому, що це є пародійний обліковий запис, а не офіційна сторінка. Попри це за кілька років вона має вже 13 тисяч підписників. "Пузата хата" у Twitter намагається поводити себе, наче справжня. Іноді публікації виглядають дійсно серйозними, що може спантеличити користувачів Twitter. Однак переважна більшість контенту — хоча й вульгарні, але й дотепні жарти.

До прикладу, останній допис, який став популярним — це відповідь претензію до реальної "Пузатої хати". Користувач соцмережі скаржився на те, що ціни страв під час замовлення доставки значно вищі, ніж в самому закладі. На пост відреагувала саме пародійна сторінка, де заявили наступне:

Допис отримав сотні тисяч переглядів, що у десятки разів більше, ніж зазвичай. А ще у 2020 році сторінка раділа першій сотні підписників. Аккаунт з’явився на початку 2020 року паралельно із пандемією коронавірусу. Спершу там регулярно провокативно жартували та висловлювалися на підтримку ЛГБТ-спільноти.

Пе

Потім під час карантину ця "Пузата хата" заявила, що на час карантину їхні ресторани працюють, оскільки вони не закривалися навіть, коли там виявили сальмонелу. Жарт зрозуміли не всі, тому допис активно поширили у соцмережах, що стало першим поштовхом до популярності сторінки. Тоді публікація наробила галасу в соцмережах, а українські користувачі Інтернету розбиралися, чи це не жарт. В коментарях заявляли, що аби прочитати цей пост, скачали Twitter.

Невідомо, хто автор цієї сторінки. Вочевидь людина з хорошим і специфічним почуттям гумору. Оригінальна ж сторінка "Пузатої хати" є у Facebook і поводить себе набагато пристойніше. Тим часом популярні дописи фейкової "Пузатої хати":

Нагадаємо, що волонтер створив фейковий "Центр підготовки бойових птахів". Чоловік вигадав легенду, що під Кременчуком готують пернатих для знищення росіян.

На жаль, набагато частіше фейки створюються не для жартів, а для вигоди. До прикладу, останніми днями в Україні стався гучний скандал із популярним психологом Спартаком Суботою, якого викрили у шарлатанстві.

Теги за темою
Twitter
Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader