/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F3213b7a9bdd9775ac995f984745333f6.jpg)
Путін не хоче миру, він готується до нового наступу - Столтенберг
Президент Росії Володимир Путін не хоче миру, він готується до нового наступу в Україні.
Як передає кореспондент УНІАН, про це генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг сказав на спільній з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою та віце-президентом Єврокомісії, високим представником ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Жозепом Боррелем прес-конференції у Брюсселі, коментуючи сьогоднішнє послання Путіна до федерального зібрання.
"Те, що ми бачили сьогодні, – президент Путін не готується до миру, він готується до війни, до нових наступів. Він готується для того, щоб послати в Україну більше військ, більше озброєння", - сказав Столтенберг.
Він вкотре наголосив на необхідності підтримки України.
"Тому ми повинні підтримувати Україну, бо це буде трагедія для України, але також небезпека для всіх нас, якщо Путін виграє в Україні", - додав Столтенберг.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F78f4514211b8055db9755d024940cb68.jpg)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F749aae346dde24aa078296b520b539cc.jpg)
Чи буде новий наступ - що ажуть експерти
Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко впевнений, що 24 лютого можливі нові ракетні удари, але не наступ, подібний тому, який був у цей день рік тому.
За словами командувача Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва, наступ з Білорусі також малоймовірний, бо у ворога немає достатньох кількості сил на території Білорусі.
Як повідомляв УНІАН, 15 лютого президент України Володимир Зеленський висловив переконання, що українські бійці зламають будь-які намагання Росії перехопити ініціативу на полі бою.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Чи готує РФ новий наступ і ракетні удари: експерт дав прогноз на 24 лютого
- Білорусь стягує військову техніку на кордон з Литвою: що відомо (карта)
- Росія невибірково застосовує зброю, через що гине багато цивільних - розвідка Британії
